Toitumiskava

Toitumiskava

Toitumisnõustamine-toitumiskava-Alternatiivravi

Toitumiskava

20.00 55.00 

Saadavus: Laos
  • Toitumiskava koostab Hede Paas.
  • Enne toitumiskava kättesaamist peab klient täitma 30 küsimusega anamneesi lehe.
  • Pärast makse laekumist, saadab Hede Paas anamneesi lehe kliendi e-mailile, lepitakse kokku toitumiskava kättesaamise aeg ja tingimused.
Puhasta
Tootekood: -.
Kategooria: .

KES ON HEDE PAAS?

 

HARIDUS

Lõpetasin küll Annely Sootsi Koolituse Tervisekooli toitumisnõustaja eriala 3 aastat tagasi, olen teadlikult olnud tervisliku elustiili ja toitumisega seonduva huviline juba pikki aastaid.

 

HARITUS

Oma suurimaks plussiks pean täpsust, kohusetundlikkust ja püüdlikkust pidevalt edasi areneda. Kuna toitumise, treeningute ja tervisega seonduv on pidevas muutustes, siis osalen tihti erialastel koolitustel. 

 

KOOLITUSED

Lisaks individuaalsele nõustamisele korraldan tervisliku toidu valmistamise koolitusi ka asutustele, ettevõtetele ja sõpruskondadele.

 

SPORT

Kuna tegelen treeningutega (jõusaal, jooga, jooksmine, rattasõit) juba üle 20. aasta, siis oskan jagada kogemusi nii toitumise kui ka tervisesportlase treeningkavade osas.

MIS ON EESMÄRK?

 

Pean oluliseks, et meie toidulaud oleks tasakaalustatud ja igaüks peaks oskama teha tervislikke valikuid nii toidu kui ka kogu elustiili osas. 

 

Toitumisnõustajana motiveerin oma kliente, et nad saaksid teha õigeid ja tervislikke toiduvalikuid.

 

Võin kindlalt väita, et aidata saab ainult neid inimesi, kes ise ka end aidata tahavad. Igaühel tuleb üles leida enese sees see oma ”miks?” – mis sunnib motiveeritult jälgima toitumisnõustaja soovitusi.

 

Toitumisnõustajana praktiseerides olen kliendi jaoks alati usaldusväärne ja arvestan igaühe eripärasid ning oskan hinnata tervisliku seisundi üldpilti. Isiklikke kogemusi saan jagada just erinevate toidutalumatusega klientide erimenüüde koostamisel. Nõustan ka kõiki kehakaalu probleemidega isikuid ning terviseteadlikumast ja tasakaalustatud toitumisest huvitatuid.