Tai-massaaž-kontoritöötajatele

 

Mis on Tai massaaži kasutegurid?

Regulaarselt Tai massaažis käimisel on väga palju kasutegureid, mis parendavad enamuste inimeste üldtervislikku seisundit ning mõjutavad keha ja vaimu pea igat aspekti.

Tai massaaž on eriti efektiivne inimestele, kes veedavad enamik ajast püsti seistes, tegelevad pikalt füüsilise tööga, kannatavad sageli lihaspingete või pikemaajaliste spordi- ja  kaelavigastuste tõttu.

Tai massaaži kasusid saavad ka nautida kontoritöötajad, kasvatajad, õpetajad ja ettevõtte töötajad, kelle tööga kaasneb pikka aega koha peal istumine ja vähene füüsiline tegevus. Tai massaaž ei ole ainult nendele, kes liiguvad rohkem, vaid ka nendele, kes liiguvad vähem.

Teiste Tai massaaži kasuteguritega saad tutvuda SIIN.

 

Mis kasu saab Tai massaažist kontoritöötaja?

  • Vähendab stressi ja seeläbi võimaldab organismil efektiivsemalt haiguste vastu võidelda.
  • Tai massaaž on meditatiivne protsess, mis tasakaalustab emotsionaalset taset ning harmoniseerib keha ja vaimu, muutes su rahulikumaks ja aidates tuua vaimset selgust läbi sügavate lõõgastavate venituste ja massaaživõtete.
  • Tai massaaž leevendab ületöötatud lihastest tingitud valu ning on efektiivne meetod pinges kaela, puusade, selja ja õlgadele vastu. Tai massaaži õrna surve ja sügavate venitustega võtted aitavad lõdvestada pinges lihaseid. Eesmärk on vabastada keha lihasvalust ning soodustada nii lihaste kui ka liigeste liikumist, et igapäevane pinge neile niivõrd ei avalduks.
  • Parandab kehahoiakut, tasakaalustades ja kohendades keha rühti ning liigeste ja lihaste paindlikkust.
  • On tõestatud, et Tai massaaž on vastutoimeline seljaaju kasvajatele ja  rühimuredele nagu skolioos, lordoos ja küfoos.
  • Nagu ka teised massaažid, parandab Tai massaaž vereringet, toniseerib siseorganeid ja vähendab seedetrakti häireid, aitates seeläbi  vabastada  keha mürkainetest.

 

Tai-massaaž-kontoritöötajatele

 

Kellele on Tai massaaž kasulik?

Tai massaaž ei vabasta ainult stressist ja lihasvalust, vaid parandab ka üldist kehahoiakut ja füüsilist vastupidavust ning väljutab kehast jääkaineid. Tai massaaž ei ole kasulik ainult nendele kes on pidevalt liikvel ja aktiivsed, vaid ka nendele kelle töö muudab keha pikema istumise või seismise tõttu jäigaks ja valulikuks.