mida-oodata-enne-ja-pärast-oma-esimest-massaaži

 

Iseenesestmõistetavalt on mõningad inimesed ärevad esimest korda massaaži minnes. Tekivad küsimused: Mida kanda? Kas peaksin rääkima? Kas massöör peaks rääkima? Kas minu välimuse üle mõistetakse kohut?

Massaaž peaks olema terapeudiline ja nauditav. Massaaži peaksid ootama just nagu head sõnumit või saabuvat puhkust. See on sinu hetk aeg maha võtta, end värskendada ja stressist lahti lasta.

 

Räägi oma massööriga

Massaaž pole ühe suurusega king mis kõigile jalga läheb, peaksid oma massööriga rääkima sellest, mida just sina vajad. Räägi julgelt sellest, mida massaažist ootad ning maini piirkondi mida arvad kõige enam täehelepanu vajavat.

Massööri jaoks on oluline, et sa tunneksid end mugavalt, seega ära kõhkle. Kui taustamuusika on liiga vali või massööri surve on liiga tugev, tunne end vabalt tegemaks märkuseid.

Muidugi oled sa pool-paljalt laua peal, professionaalne massöör su kohal ning on arusaadav, et see kohutab mõningaid inimesi. Võtmesõnaks on  siin professionaal. Massöör pole sinuga seal selleks, et kohut mõista. Ta on seal just sinu murede ja probleemide lahendamiseks.

 

Proovi erinevaid massaažiliike

On hea idee kogeda erinevaid massaažiliike, et näha mis just sulle enim meeldib ja sobib. See on väga oluline punkt, mida oma massööriga käsitleda. Peale paari sessiooni mõistad paremini, mis istub ja mis mitte ning ka suhtlus oma massööriga läheb kahtlemata libedamalt.

 

Mida peaksid seljast võtma?

Eks see kõik ole sinu enda teha, mugavust arvesse võttes. Mõjutavaks teguriks on veel muidugi massaaži liik. Kui tahad klassikalist massaaži pead vähemalt ülakeha paljaks võtma.

Massaaži terapeudid on osavad kliendi katmises rätikutega. Nende eesmärgiks on pakkuda soojust ja varjata piinlike piirkondi. Rätikud moodustavad barjääri sinu ja massööri vahel, et säiliks mugavus. Katmata jääb ainult see piirkond, mida hetkel masseeritakse.

 

mida-oodata-enne-ja-pärast-oma-esimest-massaaži

 

Mis juhtub peale massaaži?

Massöör räägib kindlasti sinuga sellest, mis järeldusi ta tegi massaažist: kui tihti sa peaksid massaažis käima, mis kasu sa sellest pikas perspektiivis saad, kuidas järgnevat valulikkust ravida ning kuidas ennast massaažide vahel hoida. Lisaks soovitab ta vajadusel veel venitusi kindlatele lihasgruppidele.

Sinu tervis ja heaolu on massööri fookuses. Massaaži lõppedes peaksid kindlasti tundma, et see oli kasulik ning nauditav. Veel parem oleks kui mõtleksid juba järgmisele korrale! Kui tunned huvi, kui tihti peaks massaažis käima, loe sellest SIIN.