Meist

Terapeudid

ANNELI

Iseseisvalt alustasin massöörina tööd juba 6 aastat tagasi ja leian südamerahu oma töö ja kire sümbioosist. Olen omandanud klassikalise -, kupu-, tselluliidi, aroomi- ja India peamassaaži tunnistused. Naudin oma tööd väga ja olen võtnud hingeasjaks, et toimuks pidev enesetäiendus nii erinevatel koolitustel kui ka internetipõhistel  õppevideotel, artiklitel, blogidel.

EVELIN

Huvi massaaži anatoomia vastu tekkis palju aastaid tagasi enne kui otsustasin asuma õppima Eesti Masaaži- ja Teraapiakooli. Nüüdseks olen jõudnud viimasele kursusele ja omandanud palju teadmisi teoorias ja praktilistes oskustes. Õpitud massaažiliigid on aroomi-, klassikaline-, Tai-, Segment-, lümfi- ja spordimassaaž.

MAARJA | lapsepuhkusel

Huvi keha ja vaimu kooskõla vastu tekkis mul juba ammu, kuid väljenduse läbi massaaži leidis see alles paar aastat tagasi.
Hetkel olen keskendunud klassikalise-, aroomi- ja kupumassaažile, kuid lai valik teadmisi ja oskuseid teistest massaažiliikidest annab mulle rohkelt vōimalusi inimesele individuaalselt läheneda.

KATRIN

Olen õppinud Eesti Massaaži ja Teraapiakoolis refleksoloogiat e. tsooniteraapiat,  segment- e. klassikalist ravimassaaži,  spordi-, lümfi- ja Tai massaaži ning rootsi klassikalist massaaži. Massaažiga tegelemine pole minu jaoks lihtsalt töö, vaid pigem pühendumus.  Lisaks koolis õpitule kasutan  oma töös elu jooksul kogutud tarkusi, teadmisi ja kogemusi.